Афіша

Перша людина

Перша людина

Рік: 2018
Країна: США
Режисер: Дамьєн Шазелл
Жанр: біографія, драма, історія
Прем’єра: 2018-10-18
Вікові обмеження (років): 16
В...
Хелловін

Хелловін

Рік: 2018
Країна: США
Режисер: Девід Гордон Грін
Жанр: жахи

Прем’єра: 2018-10-25
Вікові обмеження (років): 18
В ролях: Джеймі Л...
Страшилки 2: Привиди Хелловіна

Страшилки 2: Привиди Хелловіна

Рік: 2018
Країна: США, Австралія
Режисер: Ері Сандел
Жанр: комедія, пригоди, жахи, фентезі
Прем’єра: 2018-10-25
Вікові обмеження (р...
Веном

Веном

Жанр жахи, фантастика, бойовик, трилер
Тривалість 112 хв
Режисер Рубен Фляйшер
Сценарій Келлі Марсел, Уїлл Білл, Скотт Розенберг Країна США...
Погані часи у «Ель Роялі»

Погані часи у «Ель Роялі»

Жанр трилер, детектив
Режисер Дрю Годдард
Сценарій Дрю Годдард
Країна США
Прем'єра 11 жовтня 2018
Актори Кріс Хемсворт, Джон Хемм, Да...
Позивний "Бандерас"

Позивний "Бандерас"

Жанр воєнний, драма
Тривалість 113 хв
Режисер Заза Буадзе
Країна Україна
Прем'єра 11 жовтня 2018
Актори Олег Шульга, Антон Андрющенко...
Народження зірки

Народження зірки

Жанр мюзикл, драма, мелодрама
Тривалість 135 хв
Режисер Бредлі Купер
Сценарій Ерік Рот, Бредлі Купер, Вілл Феттерс
Країна США
Прем'єр...
Скажене весілля

Скажене весілля

Жанр: комедія
Режисер: Влад Дикий
Рік: 2018
Країна: Україна
 Головні ролі: Назар Задніпровський ,Поліна Василина ,Джиммі Воха-Воха

&n...
Смолфут

Смолфут

Рік: 2018
Країна: США
Режисер: Кері Кіркпатрік
Жанр: анімація, комедія, сімейний
Прем’єра: 2018-09-27
В ролях: Зендея Коулман, Чанн...
Будинок з годинником у стінах

Будинок з годинником у стінах

Рік: 2018
Країна: США
Режисер: Елай Рот
Жанр: детектив, трилер, жахи, фентезі
Прем’єра: 2018-09-27
Вікові обмеження (років): 12
В...
Агент Джонні Інгліш: Нова місія

Агент Джонні Інгліш: Нова місія

Рік: 2018
Країна: США, Великобританія, Франція
Режисер: Девід Керр
Жанр: бойовик, комедія
Прем’єра: 2018-09-20
В ролях: Роуен Аткін...
ВЕЛИКА КОТЯЧА ВТЕЧА

ВЕЛИКА КОТЯЧА ВТЕЧА

Рік: 2018
Країна: Китай
Режисер: Ґері Ван
Жанр: анімація, комедія, пригоди, сімейний
 Прем’єра: 2018-10-04
Тривалість: 85 хв...
Таємниця будинку іграшок

Таємниця будинку іграшок

Жанр мультфільм, сімейний, фентезі, пригоди
Тривалість 98 хв
Режисер Гері Ван Сценарій Гері Ван
Країна Китай
Прем'єра 13 вересня 2018...
Викрадачі шкарпеток

Викрадачі шкарпеток

Жанр: анімація, пригоди, сімейний, фентезі
Режисер: Галіна Міклінова
Рік: 2018
Країна: Чехія, Хорватія, Словаччина
Тривалість: 83 хв.
Гол...
Лиса Гора

Лиса Гора

Жанр: трилер, жахи
Режисер: Роман Перфільєв
Рік: 2017
Країна: Україна
Тривалість: 83 хв.
Головні ролі: Марія Моторна,Дмитро Симоненко...
Пригоди Квака

Пригоди Квака

Жанр: анімація, пригоди, сімейний
Режисер: Чак Паверс
Рік: 2018
Країна: США, Малайзія
Тривалість: 88 хв.
Головні ролі: Шон Естін,Рассел П...
Життя, яке воно є

Життя, яке воно є

Жанр драма, мелодрама
Тривалість 118 хв
Режисер Ден Фогельман
Сценарій Ден Фогельман
Країна США
Прем'єра 18 жовтня 2018
Актори Оска...
Луїс і прибульці

Луїс і прибульці

Жанр мультфільм, фантастика, комедія, пригоди, сімейний
Тривалість 86 хв
Режисер Крістоф Лауенштайн, Вольфганг Лауенштайн, Шон МакКормак
Сцен...
Чорна течія

Чорна течія

Жанр трилер
Тривалість 113 хв
Режисер Ерік Зонка
Країна Франція, Бельгія
Прем'єра 18 жовтня 2018
Актори Венсан Кассель, Ромен Дюріс,...
Пітер Пен: У пошуках магічної книги

Пітер Пен: У пошуках магічної книги

Жанр: анімація, пригоди, сімейний 
Рік: 2018
Країна: Індія

Найдовший день в Нетландії нарешті настав. Дуже багато активностей, святкув...
Дата і часПодіяМісце проведення
16 жовтня,
вівторок
18:00

Змішані почуття

Облмуздрамтеатр
(Камерна сцена)
18 жовтня,
четвер
18:00

За дверима бажань

Облмуздрамтеатр
(Основна сцена)
20 жовтня,
субота
18:00

Кар'єрні ігри

Облмуздрамтеатр
(Камерна сцена)
21 жовтня,
неділя
18:00

Чи падає влітку сніг?

Облмуздрамтеатр
23 жовтня,
вівторок
18:00

На західному фронті без перемін

Облмуздрамтеатр
(Камерна сцена)
25 жовтня,
четвер
12:00

По щучому велінню

Облмуздрамтеатр
(Основна сцена)
25 жовтня,
четвер
20:00

Інтимна зона

Облмуздрамтеатр
(Камерна сцена)
26 жовтня,
п'ятниця
18:00

Модільяні

Облмуздрамтеатр
27 жовтня,
субота
18:00

Модільяні

Облмуздрамтеатр
28 жовтня,
неділя
18:00

Енеїда

Облмуздрамтеатр
(Основна сцена)
30 жовтня,
вівторок
18:00

Заробітчанки або Мамо, повернись…

Облмуздрамтеатр
(Камерна сцена)
31 жовтня,
середа
18:00

Пристрасті ТІЛЯ

Облмуздрамтеатр
(Основна сцена)
Дата і часПодіяМісце проведення
20 жовтня,
субота
12:00

Котигорошко

Театр ляльок
21 жовтня,
неділя
11:00

Котигорошко

Театр ляльок
21 жовтня,
неділя
13:00

Котигорошко

Театр ляльок
27 жовтня,
субота
12:00

ХИТРЕ ЛИСЕНЯ

Театр ляльок
28 жовтня,
неділя
11:00

ХИТРЕ ЛИСЕНЯ

Театр ляльок
28 жовтня,
неділя
13:00

ХИТРЕ ЛИСЕНЯ

Театр ляльок
Дата і часПодіяМісце проведення
15 жовтня,
понеділок

Виставка Гліба Франка Botanicum

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
15 жовтня,
понеділок

Виставка Романа Бончука та Тетяни Щерби «Внутрішня емпірія»

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
15 жовтня,
понеділок

Виставка фотографій Романа Захарчука «Плоть»

Гелерея «Чеч»
16 жовтня,
вівторок

Виставка Романа Бончука та Тетяни Щерби «Внутрішня емпірія»

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
16 жовтня,
вівторок

Виставка фотографій Романа Захарчука «Плоть»

Гелерея «Чеч»
16 жовтня,
вівторок

Виставка Гліба Франка Botanicum

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
17 жовтня,
середа

Виставка Романа Бончука та Тетяни Щерби «Внутрішня емпірія»

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
17 жовтня,
середа

Виставка Гліба Франка Botanicum

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
18 жовтня,
четвер

Виставка Романа Бончука та Тетяни Щерби «Внутрішня емпірія»

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
18 жовтня,
четвер

Виставка Гліба Франка Botanicum

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
19 жовтня,
п'ятниця

Виставка Романа Бончука та Тетяни Щерби «Внутрішня емпірія»

Фортечна галерея «Бастіон»
(Галерея «Арт на Мур»)
8 листопада,
четвер

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
9 листопада,
п'ятниця

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
10 листопада,
субота

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
11 листопада,
неділя

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
12 листопада,
понеділок

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
13 листопада,
вівторок

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
14 листопада,
середа

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
15 листопада,
четвер

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
16 листопада,
п'ятниця

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
17 листопада,
субота

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
18 листопада,
неділя

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
19 листопада,
понеділок

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
20 листопада,
вівторок

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
21 листопада,
середа

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
22 листопада,
четвер

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
23 листопада,
п'ятниця

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
24 листопада,
субота

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
25 листопада,
неділя

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
26 листопада,
понеділок

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
27 листопада,
вівторок

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
28 листопада,
середа

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
29 листопада,
четвер

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
30 листопада,
п'ятниця

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
1 грудня,
субота

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
2 грудня,
неділя

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
3 грудня,
понеділок

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
4 грудня,
вівторок

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
5 грудня,
середа

Виставка EGO Ореста Костіва

Центр сучасного мистецтва
Дата і часПодіяМісце проведення
18 жовтня,
четвер
18:30

ART PRESTIGE. Джаз мого міста

Філармонія
31 жовтня,
середа
18:30

Harmonia Nobile Емерих та Томас Поповичі

Філармонія
17 листопада,
субота
18:30

Концерт Арсена Мірзояна

Філармонія

Дикий Захід - зовнішня реклама, бігборди, сітілайти, вивіски

Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Page.if.ua - лічильник