5. Політична партія “Народний фронт”

5. Політична партія “Народний фронт”

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА 

 

Виборчий список партії


 

Перша десятка кандидатів виборчого списку 

1.Арсеній Яценюк
2.Тетяна Чорновол
3.Олександр Турчинов
4.Андрій Парубій
5.Андрій Тетерук
6.Арсен Аваков
7.Вікторія Сюмар
8.В'ячеслав Кириленко
9.Лілія Гриневич
10.Юрій Береза

 

Про партію

Народний фронт — політична партія, створена Арсенієм Яценюком і Олександром Турчиновим у 2014 році. Крім них, членами партії є також Тетяна Чорновіл, Дмитро Тимчук та Михайло Гаврилюк, які братимуть участь в парламентських виборах в жовтні 2014 року.

До цього багато членів партії, зокрема Яценюк, Аваков, Княжицький, Турчинов, Денисова та інші були членами партії «Батьківщина

Партія була зареєстрована Мін'юстом України 31 березня 2014 року. Яценюк та Турчинов вийшли з «Батьківщини» після того, як 21 серпня 2014 року політичний з'їзд партії вирішив, що Юлія Тимошенко очолить список партії на виборах у парламент Свій перший з'їзд «Народний фронт» провів 10 вересня 2014. На цьому з'їзді Яценюк був обраний головою політради партії, тоді як Турчинов очолив центральний штаб. Також засновниками партії стали командири батальйонів територіальної оборони, які приймають участь в антитерористичній операції на сході України. Вони увійшли до «військової ради» партії (проте самі не є повними членами партії). На першому з'їзді партії Яценюк закликав до «об'єднання всіх демократичних сил», оскільки це є «рецептом нашої перемоги».

Партія була зареєстрована Мін'юстом України 31 березня 2014 року. Яценюк та Турчинов вийшли з «Батьківщини» після того, як 21 серпня 2014 року політичний з'їзд партії вирішив, що Юлія Тимошенко очолить список партії на виборах у парламент Свій перший з'їзд «Народний фронт» провів 10 вересня 2014. На цьому з'їзді Яценюк був обраний головою політради партії, тоді як Турчинов очолив центральний штаб. Також засновниками партії стали командири батальйонів територіальної оборони, які приймають участь в антитерористичній операції на сході України. Вони увійшли до «військової ради» партії (проте самі не є повними членами партії). На першому з'їзді партії Яценюк закликав до «об'єднання всіх демократичних сил», оскільки це є «рецептом нашої перемоги»

У вересні 2014 року з'явилась інформація, що «Народний фронт» та «Блок Петра Порошенка» провели перемовини щодо спільної участі у виборах до Верховної Ради. Станом на 12 вересня, дві політсили лише дійшли згоди, згідно з яким «Блок Петра Порошенка» не виставить своїх кандидатів у 10 мажоритарних округах, щоб не створити конкуренцію «Народному фронту». Наступного дня Яценюк заявив, що «Народний фронт» братиме участь у виборах самі: «Ми мали разом з президентом йти на вибори, але партія президента Порошенка — це мене не задовольнило. Отже, ми в різних таборах, але об'єднані консолідованою позицією заради змін, заради реформ»

Перша десятка списку партії на парламентські вибори 2014 року: 1) Арсеній Яценюк, 2) Тетяна Чорновол, 3) Олександр Турчинов, 4) Андрій Парубій, 5) Андрій Тетерук, 6) Арсен Аваков, 7) Вікторія Сюмар, 8) В'ячеслав Кириленко, 9) Лілія Гриневич, 10) Юрій Береза.


 Структура


 Військова рада.
Військова рада — спеціальний орган «Народного фронту». Займається розробкою пропозицій щодо зміцнення системи оборони Української держави.

Військова рада утворена 10 вересня 2014 року наряду з Політичною та Координаційною радами політичної сили. Рішення про її створення було ухвалено з'їздом партії «Народний фронт», також на з'їзді було затверджено склад Військової ради. До нього увійшли голова штабу політичної партії «Народний фронт», голова Верховної Ради Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, координатор групи «Інформаційний спротив» підполковник Дмитро Тимчук, народний депутат, колишній в.о. Глави Адміністрації Президента, один із ініціаторів створення Національної гвардії України Сергій Пашинський, колишній секретар РНБО, комендант Євромайдану і організатор загонів Самооборони Майдану Андрій Парубій.

Основу Військової ради складають провідні командири добровольчих батальйонів, які беруть активну участь в антитерористичній операції на Донбасі. Це командир добровольчого батальйону «Азов» Андрій Білецький, комбат «Дніпро-1» Юрій Береза, «Артемівськ» — Костянтин Матейченко, «Чернігів» — Роман Пицків, «Миротворець» — Андрій Тетерук, «Київ-1» — Євген Дейдей, «Золоті Ворота» — Микола Шваля, командир роти батальйону «Айдар» - Ігор Лапін, заступник комбата Нацгвардії — Сергій Сидорин та боєць батальйону «Київська Русь» Михайло Гаврилюк.


Політична рада.
Станом на вересень 2014, до політради входять: Арсен Аваков, Лілія Гриневич, В'ячеслав Кириленко, Павло Петренко, Андрій Парубій, Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, Тетяна Чорновол.


Координаційна рада
Також у партії є Координаційна рада, до складу якої входять члени політради й керівники обласних організацій «Народного фронту».


Повернутися до списку всіх партій


Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Page.if.ua - лічильник