Київрада обрала секретаря

1 грудня, 2015 (22:43:17)
Секретарем Київської міської ради 8 скликання обрано 32-річного Володимира Прокопіва, який у минулому скликанні очолював постійну комісію з питань містобудування, архітектури та використання землі.
За його кандидатуру віддали голоси 80 депутатів.
13 депутатів висловились "проти", 20 утримались. 
Київський міський голова Віталій Кличко привітав Володимира Прокопіва з обранням на посаду та запросив його до президії. Рішення про обрання Прокопіва секретарем Київради міський голова одразу підписав.
За Віталія Кличка, Прокопів довів свої професійні здібності під час роботи попереднього скликання Київради.
"Він завжди знаходив компроміс під час вирішення різних проблем. І я сподіваюся, що і в подальшому він працюватиме не лише на користь Київради, а і на користь киян", - сказав міський голова.
Прокопів подякував киянам, що його обрали, та меру Києва, який виніс його кандидатуру на голосування, за довіру.
"Готовий зробити все можливе і трохи більше, щоб цю довіру виправдати", - сказав Прокопів.
"Це для мене – це не ще один щабель у кар’єрі, а велика відповідальність. Я зроблю усе, щоб наші 5 фракцій у Київраді стали єдиною командою", - сказав новообраний секретар.
Він також закликав депутатів сформувати постійні комісій Київради на засіданні міськради 1 грудня, а також терміново зібратися бюджетній комісії, щоб розглянути проект бюджету столиці на наступний рік.
Володимир Прокопів наголосив, що головним його завданням є забезпечення ефективної роботи Київради.
«Я переконаний, що найголовніше в роботі колегіального органу — дотримання регламенту. Якщо працювати згідно з визначеною регламентом процедурою, не буде жодних проблем, не буде конфліктів і не буде «протягування» ніяких рішень. Як секретар Київради я маю і буду слідкувати за тим, аби були створені максимально сприятливі та комфортні умови для роботи абсолютно всіх депутатів — як на засіданнях так і у комісіях. Тільки злагоджені дії законодавчого та виконавчого органів сприятимуть забезпеченню якісної життєдіяльності міста», — додав Прокопів.
Також заступник міського голови-секретар Київради зазначив, що велика увага буде приділена підвищенню рівня дисципліни депутатського корпусу. «Я сподіваюсь на те, що депутати мене почують і зроблять все задля того, аби в ЗМІ більше не було приводів писати про прогульників в Київраді», — додав він.
Володимир Прокопів також закликав депутатів VIII скликання не перетворювати сесійну залу на політичний піар-майданчик.
«Кияни очікують вирішення своїх нагальних, щоденних питань, ми маємо на цьому зосередитись. На цих виборах до Київради пройшли тільки проєвропейські демократичні сили. Це означає, що Київ, як столиця, має показати всій країні приклад справжніх європейських реформ. Я налаштований на конструктивну співпрацю з усіма фракціями і розраховую в цьому на взаємність», — резюмував Прокопів. 

Повернутися до списку новин


Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Page.if.ua - лічильник