У таких ситуаціях без допомоги чохла просто не обійтися! В іншому випадку, власникові доведеться виділити зі свого бюджету зайві гроші на ремонт улюбленого девайса або ж для покупки нового.
Матеріал
Чохли для смартфонів роблять із широкого набору матеріалів. Найпопулярніші - звичайна шкіра, штучна шкіра, силікон і пластик. Шкіра - довговічний, приємний на вид і на дотик матеріал. У порівнянні з іншими матеріалами він доріг, але забезпечить непоганий захист і вийде з ладу дуже нескоро. Шкіряні чохли відмінно підійдуть тим, хто хоче виглядетль офіційно і по-діловому. Штучна шкіра - більш дешевий замінник натурально шкіри, який трохи поступається за багатьма параметрами. При цьому деякі типи шкірозамінника можуть мати унікальні властивості - виділити можна, наприклад, алькантару, дуже міцну і довговічну «штучну замшу». Силікон легкий, дешевий і еластичний. Він непогано захистить від подряпин і несильних ударів, але може порватися, з часом втратити форму і навіть зісковзнути зі смартфона. Пластик може зустрітися самий різний - і високоякісний, який відмінно впорається із захистом від ударів, і низькоякісний, який вашому смартфону тільки зашкодить. Не варто вестися на дешевизну! Також зустрічаються чохли з гуми (за своїми якостями схожа на силікон), тканини (дешевий і легкий декоративний матеріал), дерева (дуже міцний, але зазвичай дорогий і рідкісний матеріал), металу (важкий і дорогий, але захистить смартфон найкраще) і поліуретану (стійкий до високих температур).
Конструкція і захист
Деякі моделі чохлів (в основному для флагманських моделей телефонів) оснащують додатковою батареєю - якщо заряд вашого смартфона зазвичай закінчується до того, як ви підключаєте його до розетки, зверніть увагу саме на такі моделі. Акумулятор всередині чохла зробить його порівняно важким і товстим, але воно того варте. Якщо ваш смартфон підтримує можливість бездротової зарядки, і ви нею активно користуєтеся, варто переконатися в тому, що чохол їй не завадить. Деякі матеріали можуть помітно послабити потужність бездротового зарядного пристрою. Якщо ви плануєте брати смартфон на відпочинок до води, краще вибрати чохол хоча б з частковим захистом від води. Іноді зустрічаються і моделі з повним захистом від вологи - такі можна навіть занурювати в воду на кілька хвилин (наприклад, для того, щоб зняти відео або фото). Часто можна побачити у продажу надміцні «товстенькі» чохли для екстремалів. У звичайних умовах такий чохол, швидше за все, буде просто вам заважати, але якщо ви хочете переконатися в тому, щоб ваш смартфон ні в якому разі не отримав подряпин і відколів, це непоганий варіант.