Рекламодавцям

 

      Пропонуємо вам розмістити рекламу на сайті page.if.ua. Інформаційно-довідковий ресурс page.if.ua є актуальним і динамічно оновлюваним інтернет-каталогом підприємств і сайтів Івано-Франківська і області, де можна знайти найповнішу довідкову інформацію про підприємства, організації, фірми та інтернет ресурси нашого міста і області. З кожним днем його популярність серед  інтернет-користувачів стабільно зростає. Аудиторією нашого сайту є як чоловіки (55%) так і жінки (45%) віком 20–50 років, які проживають переважно в Івано-Франківську та області (80%).

       Рекламна кампанія на нашому сайті дозволить донести інформацію про ваше підприємство і продукцію до значної частини ваших потенціальних клієнтів. Завдяки цьому зросте прибутковість вашого бізнесу через збільшення кількості лояльних клієнтів, і як наслідок, збільшення продажів, покращення впізнаваності бренду і вашого іміджу.

      Пропонуємо розміщення банерної і текстової  реклами:

      1. Банери №№ 1,2,3 (додаток 1) в шапці сайту. Покази банерів – на всіх сторінках сайту. Розміри 200×100. Вартість 2400 грн/міс.

      2. Банери №№4,5,6 в нижній частині сайту. Покази банерів – на всіх сторінках сайту. Розміри 200×100. Вартість 1800 грн/міс.

    3. Розміщення інформації про підприємство у відповідному розділі каталогу (додаток 2). Базова інформація розміщається безкоштовно (назва, адреса, контактний телефон і e-mail, короткий опис діяльності – 1-2 речення). Розміщення в каталозі будь-якої додаткової інформація про підприємство (рекламні проспекти, фотографії продукції, розміщення інформації про послуги і товари, акційні пропозиції, новини, прайс-листи і т.д.) оплачується за ціною від 300 грн/міс, при цьому є можливість оперативного оновлення інформації і додавання нової. Оплачена інформація розміщується у верхній частині  списку відповідної категорії і створюється клікабельне посилання на сайт організації,

     4. Розміщення банерів у розділах каталогу. Покази банерів у відповідному розділі каталогу. Вартість 600 грн/міс.

   5.Розміщення замовної статті рекламного характеру про підприємство, товари і послуги, акції, продукцію підприємства в розділах «Статті» і «Новини»: написання статті  – від 300 грн., розміщення написаної нами або наданої замовником готової статті від 1200 грн.

Детальніша інформація за телефонами
0666413070      –   Володимир 

E-mail: page@email.ua

 

Додаток 1 

 

 


 

Додаток 2


афіша івано-франківськЗроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Page.if.ua - лічильник