При будівництві будинку дуже важливо правильно вибрати матеріал для обрешітки і монтажу кроквяної системи. Необхідно також оцінити вітрові навантаження і ймовірність утворення криги, коли температура повітря нижче -20 градусів. Якщо в будинку є мансарди, то для монтажу покрівлі використовується софіт. Замовити його можна в необмеженій кількості на сайті https://soffits.com.ua/ru/ за привабливими умовами.
Він являє собою тонку декоративну панель з пластичного матеріалу, який зверху покривається шаром натуральної деревини, пофарбованої в колір покрівельного покриття.
Такі панелі дозволяють закрити карнизні звіси, а також надати даху більш привабливий зовнішній вигляд. Крім того, вони дозволяють зробити більш привабливим фасад будівлі, так як з їх допомогою можна приховати ринви і труби. Вибір софітів багато в чому залежить від властивостей, якими володіє матеріал, з якого вони виготовлені.
Якщо мова йде про покрівельні софіти, то зазвичай вони виготовляються з таких матеріалів: полівінілхлорид (ПВХ), алюміній, мідь, сталь. Найбільш широке застосування в покрівельних роботах отримали софіти з ПВХ.
У них є кілька переваг, які відзначають при їх використанні: вони характеризуються високою міцністю, тому можуть витримувати великі механічні навантаження. Вони мають гарний зовнішній вигляд, тому не потребують постійного фарбування або підрізування.
Монтуються на будь-який тип поверхні, в тому числі на дах з металевого профнастилу. Монтаж таких софітів проводиться дуже легко, а для виконання даної роботи немає необхідності в складному обладнанні. Для монтажу можуть використовуватися прості інструменти, які є практично у кожного домашнього майстра. Тому монтаж здійснюється досить швидко і легко.
Вони не горять і не плавляться при впливі відкритого полум'я. Це екологічно чистий матеріал, який не схильний до впливу цвілі, грибка і мікроорганізмів. Він не має схильності до корозії, так як стійкий до атмосферних опадів і перепадів температури. Завдяки цим властивостям, покрівельні софіти з полівінілхлориду широко застосовуються при проведенні покрівельних робіт. При їх виробництві використовується метод екструзії, завдяки чому вони відрізняються високою міцністю і вологостійкістю.