Новий безкоштовний антивірус, який кожний день платить гроші за розміщення посилань в інтернеті

 

 Випадково натрапив на англомовну партнерку антивіруса Hyper Antivirus. Умови партнерської програми виявилися вкрай цікавими. 

Партнерам пропонують за винагороду розміщувати посилання на цей продукт. При цьому партнер отримує винагороду за просте розміщення посилання на будь-якому сайті - особистий сайт або блог, соціальні мережі, форуми, безкоштовні блоги, сервіси запитань і відповідей   і т. д.

Не важливо будуть переходи за цим посиланням чи ні, партнер все одно отримає свою винагороду. Оплата нараховується протягом доби і становить від 0.06 у.о. на добу до 12 у.о. на добу. За покупку антивіруса по цьому посиланню також нараховується відсоток з продажів. Для того щоб почати заробляти в цій партнерській програмі, необхідно після реєстрації отримати в особистому кабінеті посилання з Вашим ідентифікатором. Для цього в верхньому меню в своєму кабінеті потрібно натиснути на напис Affiliate program  -> Affiliate -> Affiliate link (див рис.)

 Після реєстрації Ви автоматично отримуєте ліцензію «Free» на антивірус, який можете встановити на свій комп'ютер і користуватися ним безкоштовно протягом 30 днів. Всього існує 10 видів ліцензій. Чим вище ліцензія Вашої програми, тим більше Ви зможете заробити на розміщенні посилань. Коли закінчиться безкоштовний період, то обов'язково потрібно купити ліцензію, хоча б версію "Home" за 20 у. о. на рік, щоб продовжити отримувати оплату за розміщені посилання ще протягом року, але вона вже буде становити 0,3 у.о. в день, тобто в два рази менше, ніж по початковій безкоштовній ліцензії«Free». 

 Отже Ви отримали своє реферальне посилання. Тепер починаємо його розміщувати на будь-яких сайтах. Найпростіший спосіб - це розміщувати Ваше посилання на своїх сторінках у соціальних мережах: фейсбуці, однокласниках, інстаграмі, твіттері, ask.fm і т.д.. Після розміщення посилання обов'язково перейдіть за ним, і воно з'явиться у Вашому особистому кабінеті на сторінці «Links». З цього моменту система починає виплачувати Вам винагороду, яка при початковій ліцензії «Free» становитиме 0.06 у.о. на добу за посилання. Якщо Ви підвищите свою ліцензію до максимального рівня, то будете отримувати 12 у.о. на добу за кожне посилання. 

 Заробіток з залучених рефералів залежить від того, який тип ліцензії у реферала, і може досягати 40 у.о. за реферала. Реферальна система чотирирівнева.Заробіток з продажів варіюється від 1.2% до 30% залежно від Вашої ліцензії.При реєстрації використовуйте поштову скриньку на gmail.com, i.ua, yandex.ua.  На mail.ru і інших подібних лист із посиланням для підтвердження аккаунта може не прийти, а без цього Ви не зможете вивести зароблені гроші. Гроші виводяться в Bitcoin і Paypal

Зареєструватися і почати роботу можна  тутЗроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Page.if.ua - лічильник