Автостанція № 2 - Приміське сполучення

 

Івано-Франківськ
 вул. Горбачевського, 14
+38 (0342) 58-37-04
+38(0342) 58-36-66

Розклад роботи:
день години роботи обід
пн,вт,ср,чт,пт,сб,нд  04:40-23:40 без обіду

 

Приміське сполучення

За часом відправлення За маршрутами автобусів
Прибуття на АС Відправлення з АС Назва маршруту
5.55 6.00  Бовшів
5.55 6.00  Мединя
5.55 6.00   Дубівці
6.00 6.05   Павлівка
6.10 6.15   Кінашів
6.10 6.15   Височанка
6.15 6.20   Межигірці
6.20 6.25   Павлівка
6.15 6.30   Рибне
6.25 6.30   Мариямпіль
6.35 6.40   Дубівці
6.35 6.40   Бурштин
6.40 6.45   Павлівка
6.40 6.45   Бурштин
6.45 6.46  Клузів
6.45 6.50  Тязів
6.50 6.55  Єзупіль
7.00 7.05   Яблунів
7.00 7.05  Сілець
6.40 7.05  Бринь
6.55 7.05  Павлівка
7.10 7.15   Єзупіль
7.15 7.20   Галич
7.15 7.25  Павлівка
7.20 7.30   Єзупіль
7.20 7.30   Салопів
7.25 7.30   Бурштин
7.30 7.40   Побережжя
7.25 7.40   Більшівці
7.40 7.41   Клузів
7.35 7.45  Тязів
7.35 7.45   Козино
7.35 7.45   Павлівка
7.27 7.60   Рибне
7.45 7.50   Бурштин
7.50 7.55   Вікторів
7.30 8.00   Грабівці
7.52 8.00   Сілець
7.20 8.00   Височанка
7.40 8.05   Бурштин
7.55 8.05   Павлівка
7.49 8.10   Єзупіль
7.48 8.20   Комарів
8.00 8.20   Межигірці
7.55 8.20   Побережжя
8.16 8.30   Павлівка
8.20 8.30   Єзупіль
8.30 8.40   Тязів
8.20 8.50   Темерівці
7.35 8.50   Вікторів
8.15 8.50   Бринь
8.35 8.55   Галич
8.35 9.00   Павлівка
8.39 9.00   Дубівці
8.52 9.00   Сілець
8.40 9.10   Бурштин
9.15 9.16   Клузів
7.55 9.20   Мединя
9.10 9.20   Побережжя
8.00 9.25   Єзупіль
7.45 9.30   Сарники
9.00 9.40   Єзупіль
9.30 9.40  Тязів
7.40 9.45   Галич
9.50 9.55   Рибне
9.50 10.00  Павлівка
9.25 10.05  Єзупіль
9.53 10.05  Комарів
9.10 10.20   Майдан
10.05 10.30  Єзупіль
9.35 10.30  Більшівці
9.05 10.40  Галич
10.45 10.46   Клузів
9.15 10.55  Сарники
10.50 11.00   Павлівка
10.30 11.10   Єзупіль
7.55 11.15  Підшумлянці
9.50 11.20   Бурштин
11.15 11.20   Мединя
7.55 11.30   Дубівці
8.40 11.35   Побережжя
10.45 11.35   Галич
10.00 11.40   Кінашів
9.05 11.45   Козино
7.20 11.50   Вікторів
10.00 11.50  Межигірці
9.50 12.00   Павлівка
9.57 12.00   Сілець
11.50 12.00   Єзупіль
8.52 12.00   Мединя
9.25 12.10   Кінчаки
12.15 12.16   Клузів
11.15 12.20   Побережжя
10.45 12.25   Бурштин
8.13 12.30   Темерівці
11.07 12.30   Дубівці
12.20 12.40   Єзупіль
8.20 12.45   Тумир
9.15 12.45   Сапогів
9.50 12.45   Бурштин
9.55 12.50   Яблунів
11.10 12.55   Бурштин
8.50 13.00   Мариямпіль
11.00 13.00   Єзупіль
10.45 13.00   Побережжя
8.55 13.00   Павлівка
11.05 13.10   Височанка
8.30 13.10   Дорогів
8.15 13.15   Курів
12.05 13.20   Бурштин
10.45 13.25   Вікторів
7.15 13.30   Мединя
10.30 13.30   Тязів
13.20 13.30   Єзупіль
13.30 13.31   Клузів
9.30 13.40   Демешківці
12.25 13.40   Сарники
12.00 13.40   Галич
9.28 13.45   Бишів
11.00 13.55   Грабівка
12.50 14.00   Павлівка
13.10 14.00   Побережжя
8.27 14.20   Рибне
12.50 14.20   Галич
13.50 14.30   Єзупіль
13.25 14.35   Бурштин
14.10 14.40   Побережжя
14.45 14.46   Клузів
12.03 15.00   Комарів
11.30 15.00   Темерівці
14.40 15.00   Єзупіль
13.50 15.00  Павлівка
12.52 15.00   Сілець
14.15 15.00   Кінашів
10.00 15.05   Бринь
14.15 15.15   Єзупіль
13.40 15.15   Мединя
14.30 15.25   Сапогів
13.45 15.30  Бурштин
14.20 15.30  Павлівка
13.50 15.30   Більшівці
13.50 15.35   Галич
15.30 15.40   Побережжя
15.50 15.55  Єзупіль
13.05 16.00   Козино
15.50 16.00   Павлівка
13.55 16.00   Дубівці
16.00 16.01   Клузів
8.15 16.10  Яблунів
13.50 16.15  Вікторів
15.35 16.20   Сарники
14.15 16.20   Майдан
11.20 16.20  Єзупіль
15.35 16.25  Галич
14.30 16.30  Тязів
10.47 16.30  Рибне
15.35 16.30  Бурштин
11.50 16.30  Павлівка
16.12 16.30  Сілець
16.20 16.40  Єзупіль
8.30 16.40  Юнашків
16.00 16.45  Курів
13.55 16.50  Межигірці
16.15 16.50  Побережжя
15.50 16.55  Тумир
16.20 17.00  Павлівка
15.28 17.00  Темерівці
14.23 17.00  Дубівці
14.15 17.00  Підшумлянці
16.35 17.05  Сарники
15.50 17.05  Демешківці
16.00 17.10  Бурштин
17.03 17.15  Комарів
17.00 17.15  Єзупіль
17.15 17.16  Клузів
16.00 17.20  Мариямпіль
16.00 17.20  Кінчаки
16.55 17.20  Грабівка
16.40 17.20  Побережжя
16.25 17.25  Мединя
15.45 17.25  Бурштин
16.35 17.30  Єзупіль
17.10 17.30  Височанка
15.05 17.30  Вікторів
17.20 17.30  Тязів
16.50 17.30  Павлівка
16.21 17.35  Бринь
16.35 17.35  Бурштин
16.20 17.35  Галич
14.55 17.40  Рошнів
7.35 17.40  Мединя
17.30 17.45  Більшівці
17.22 17.50  Сілець
14.25 18.00  Бовшів
15.22 18.00   Мединя
17.20 18.00   Павлівка
17.15 18.05   Дорогів
17.35 18.10   Єзупіль
17.25 18.10   Бурштин
17.30 18.15   Темерівці
18.15 18.16   Клузів
17.35 18.20  Кінашів
17.20 18.25   Козино
17.35 18.30  Сапогів
17.20 18.30   Павлівка
18.20 18.30   Тязів
15.31 18.35   Рибне
18.35 18.40   Височанка
18.10 18.40   Галич
17.41 18.45   Побережжя
18.40 18.50   Єзупіль
17.13 19.00   Бишів
17.45 19.00   Мединя
18.20 19.00   Павлівка
18.20 19.15   Вікторів
19.15 19.16   Клузів
18.52 19.20   Сілець
18.56 19.20   Дубівці
19.10 19.30   Павлівка
19.20 19.40   Мединя
19.25 19.55   Галич
18.50 20.00  Павлівка
19.45 20.10  Козино
18.35 20.15  Побережжя
19.20 20.15  Вікторів
20.15 20.16  ІКлузів
19.24 20.20  Єзупіль
20.00 20.30   Єзупіль
20.20 20.30  Підшумлянці
19.10 21.00  Побережжя
Відправлення з АС Назва
 
13.45; 19.0013.45; 19.00  Бишів
6.00; 18.00  Бовшів
7.05; 8.50; 10.30; 15.05; 15.40; 17.4017.35  Бринь
6.40; 6.45; 7.30; 7.50; 8.05; 9.10; 11.20; 12.25; 12.45; 12.55; 13.20; 14.35; 15.30; 16.30; 17.10; 17.25; 17.35;18.10  Бурштин
7.40; 10.30; 15.30; 17.45 Більшівці
6.00; 8.00; 13.10; 17.30; 18.40 Височанка
7.55; 8.50; 11.50; 13.25; 16.15; 17.30; 19.15; 20.15 Вікторів
7.20; 8.55; 9.45; 10.40; 11.35; 13.40; 14.20; 15.35; 16.25; 17.35; 18.40; 19.55 Галич
13.55; 17.20  Грабівка
13.40; 17.05 Демешківці
13.10; 18.05  Дорогів
6.00; 6.40; 9.00; 11.30; 12.30; 16.00; 17.00; 19.20 Дубівці
6.55; 7.15; 7.30; 8.10; 8.30; 9.25; 9.40; 10.05; 10.30; 11.10; 12.00; 12.40; 13.00; 13.30; 14.30; 15.00; 15.15; 15.55; 16.20; 16.40; 17.15; 17.30; 18.10; 18.50; 20.20; 20.30 Єзупіль
6.45; 7.40; 9.15; 10.45; 12.15; 13.30; 14.45;  16.00; 17.15; 18.15; 19.15 Клузів
7.45; 11.45; 16.00; 18.25; 20.10  Козино
8.20; 10.05; 15.00; 17.15  Комарів
13.15; 16.45  Курів
6.15; 11.40; 15.00; 18.20  Кінашів
12.10; 17.20  Кінчаки
10.20; 16.20 Майдан
6.30; 13.00; 17.20  Мариямпіль
6.00; 9.20; 11.20; 12.00; 13.30; 15.15; 17.25; 17.40; 18.00; 19.00; 19.40 Мединя
6.20; 8.20; 11.50; 16.50 Межигірці
6.05; 6.25; 6.45; 7.05; 7.25; 7.45; 8.05; 8.30;9.00; 10.00; 11.00; 12.00; 13.00; 14.00; 15.00; 15.30; 16.00; 16.30; 17.00; 17.30; 18.00; 18.30;19.00; 19.30; 20.00 Павлівка
7.40; 8.20; 9.20; 11.35; 12.20; 13.00; 14.00; 14.40; 15.40;16.50; 17.20; 18.45; 20.15; 21.00 Побережжя
11.15; 17.00; 20.30 Підшумлянці
6.30; 7.50; 9.55;14.20; 16.30; 18.35  Рибне
17.40  Рошнів
7.30; 12.45; 15.25; 18.30  Сапогів
9.30; 10.55; 13.40; 16.20; 17.05 Сарники
7.05; 8.00; 9.00; 12.00; 15.00; 16.30; 17.50; 19.20  Сілець
8.50; 12.30; 15.00; 17.00; 18.15;  Темерівці
12.45; 16.55  Тумир
6.45; 7.45; 8.40; 9.40; 13.30; 16.30; 17.30; 18.30  Тязів
16.40  Юнашків
7.05; 12.50; 16.10  Яблунів



Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Page.if.ua - лічильник
//
//