Найпоширеніші види ремонту взуття

Набійки і латки на взуття - найчастіше замовлення в майстерні по ремонту взуття. Але справжні майстри masterskaya24.com.ua можуть зробити набагато більше! Фахівці компанії  розповіли про найпоширеніші види шевських робіт, і готові посперечатися, про деякі ви ще не чули.

 

РЕМОНТ ФУРНІТУРИ

Заміна "змійки" в чоботях може вдихнути нове життя в набридлу модель, якщо проявити творчість і вибрати незвичайну фурнітуру, якої є великий асортимент відтінків і розмірів, а також різні декоративні блискавки зі вставками зі стразів і красивими бігунками.

 

КРЕАТИВНЕ  ФАРБУВАННЯ

Косметичний ремонт взуття і плановий догляд за ним включають просте фарбування в чорний, коричневий, білий відтінок. Але взуття може стати набагато цікавіше, якщо поекспериментувати з кольором."Сьогодні якісні фарби для шкіри допомагають виконати будь-яку примху клієнта. Яскраве взуття незвичайного відтінку - рожевого, бірюзового, фіолетового, золотистого і модний металік - все це доступно для виконання майстру по ремонту взуття, якщо він подбає про асортимент матеріалів у себе в майстерні, для чого він повинен регулярно робити закупівлю і розбиратися в трендах, " - пояснили фахівці.

 

РОЗТЯЖКА ВЗУТТЯ

Це шевський прийом, що дозволяє розширити і виправити тісні ботильйони, вузькі туфлі та босоніжки.

 

КАБЛУК

На цю частину взуття доводиться значне навантаження - каблуки ламаються, на них збиваються набійки, з'являються подряпини і плями. Також може тріснути супінатор над каблуком і останній почне "гуляти" вперед-назад. Не треба купувати нову пару, швець все виправить.

 

РОБОТА З ПІДОШВАМИ

Найчастіша проблема з взуттям - розрив по шву між підошвою і верхом, коли чобіт або черевик "просить каші". Неякісний фабричний прошив і проклейка легко усуваються в майстерні по ремонту взуття. Іноді підошву потрібно замінити частково або повністю - це дорого, але зате надійно.

 

ПРОФІЛАКТИКА

Профі називають профілактикою покриття деяких деталей (найчастіше підошви) шаром спеціального матеріалу, що захищає від тріщин і потертостей. Але також це може бути просочення від вологи або сезонне оновлення кольору і професійний догляд.

 

РЕСТАВРАЦІЯ

Складний і дорогий вид ремонту взуття, який буває нерентабельним для клієнта, якщо мова йде про туфлі- "одноденки" або неякісні кросівки. Але якщо мова йде про дороге якісне взуття, наприклад, чоботи з крокодилячої шкіри, оригінали відомих брендів, то реставрація виправдана і подарує друге життя зіпсованому або зношеному взуттю..

 

ПЕРЕШИВ ВЗУТТЯ

Припустимо, у вас є чоботи з дорогої шкіри, які вам малі або просто не подобаються. Можна продати їх і купити інші, але якщо віддати таку пару шевцю, він може з цінного матеріалу перекроїти її на ваш смак і розмір. Так можна врятувати і пошкоджене взуття, вирізавши постраждалу частину та використати залишок для створення іншої моделі.

 

ПЕРЕТЯЖКА

Ще один складний ремонт взуття, завдяки якому можна "посадити" будь-яку пару на нову підошву - таку ж або принципово іншу. Наприклад, шпилька вийшла з тренда і з'явилася платформа. Віднесіть пару шевцю - він все поміняє!

 

ЗАМІНА МОДЕЛІ

Вищий пілотаж шевської майстерності, коли ви здаєте гостроносі туфлі, а отримуєте з круглими носками. Здаєте мокасини з цільної шкіри, а забираєте перфоровані Мюлі. В умовах перенасиченого товарами ринку ця послуга не дуже затребувана, але якщо пара взуття має реальну цінність, її можна реанімувати, перекроїти, змінити до невпізнання і носити ексклюзив ще не один сезон.Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Page.if.ua - лічильник