Термобілизна: комфорт тренувань в будь-яких умовах

Термобілизна: комфорт тренувань в будь-яких умовах


   Коли настають холодніші дні та вечори, слід подумати про відповідний одяг. Варто мати в гардеробі термоактивну білизну. Вона виготовлена з унікальних матеріалів — це синтетичні волокна. Вони мають здатність дуже добре відводити піт і водяну пару зі шкіри людини, завдяки чому вона залишається сухою. Навіть у людей, які дуже фізично активні, особливо під час їх фізичних навантажень. 

Найважливіші особливості термоактивної білизни 


   Термобілизна, як зазначалося вище, в першу чергу рекомендується людям з високими фізичними навантаженнями. Вона буде працювати в будь-яких умовах, будь то в тренажерному залі, під час поїздки або під час бігу. Все завдяки тому, що на ринку представлені різні типи та моделі. Найважливішими завданнями термобілизни є: видалення поту і водяної пари зі шкіри. Крім того, вона здатна зменшити запах поту. Як це можливо? Завдяки срібним ниткам, що входять до її складу. Напевно, не всі знають, що срібло має антибактеріальні властивості. Термоактивна білизна також випаровує вологу, вона не утримує її, як може здатися комусь. Це допомагає підтримувати правильну температуру, захищаючи від втрат тепла, та запобігає потраплянню холодного повітря. Добре підібрана білизна має деякі властивості:

 • пристосовується до людського тіла, 
 • захищає від тиску та потертостей, 
 • дозволяє вільно пересуватися. 

    Але річ йде про якісні, безшовні моделі, які забезпечують найбільший комфорт. 

Чоловіча термобілизна

Чоловіча термобілизна

Жіноча термобілизна

Жіноча термобілизна

Дитяча термобілизна

Дитяча термобілизна

 

Типи термоактивних продуктів


   Серед усіх моделей термоактивного одягу можна виділити наступні типи:

 • Тонкий шар, легкий, ідеально підходить для весни та літа, він захищає від ультрафіолетових променів та найкраще відводить вологу. Рекомендується людям, які інтенсивно займаються спортом, наприклад, у тренажерному залі або бігунам. Цей одяг погано ізолює тепло і тому не захищає від холоду.
 • Одяг середньої плотності працює протягом усього року для вищих і нижчих температур, добре ізолюючи тепло та видаляючи піт. Його створено з урахуванням туристичних та гірських походів.
 • Товста, зимова білизна, яка добре вбирає піт, захищає від холоду та відводить вологу. Ідеально підходить для людей, які люблять зимові види спорту. Вона збагачена додатковим шаром, метою якого є забезпечення кращого захисту від холоду. 


Переваги термоактивного одягу / білизни 


   Найбільшими перевагами термоактивної білизни є:

 • Усунення неприємного запаху. Така білизна та одяг мають бактерицидні властивості та сприяють усуненню поту. Однак потрібно пам’ятати про особисту гігієну, без неї навіть найкращий одяг не повністю зніме неприємні відчуття. 
 • Забезпечення комфорту під час носіння. Це можливо лише тоді, коли одяг правильно підібраний, прилягає до тіла і не обмежує рухів. Він запобігає потертості та зручний у носінні. 
 • Доступність — його може придбати будь-хто, як у стаціонарних, так і в інтернет-магазинах. 
 • Гарантована сухість — одяг вбирає піт, виводить водяні пари зі шкіри, як вже було сказано вище. Це не дратує шкіру. 
 • Захист від холоду, завдяки теплоізоляції. 
 • Функціональність і довговічність, якщо купувати якісний одяг. 

 

Варто знати 

На ринку, крім стандартних футболок, легінсів та термоактивних толстовок, також можна придбати:

 • Шапки 
 • Рукавички 
 • Фланці
 • Подушечки для ліктів та передпліччя.


   Термоактивна білизна буде працювати в будь-який час року, якщо модель обрана відповідно до фізичної активності користувача. Це забезпечить комфорт на канікулах, у вільний час та під час тренувань. Кожен знайде щось для себе, ідеальне, з урахуванням індивідуальних потреб, розмірів та уподобань. Пристойна термоактивна білизна прослужить довгий час, якщо вона буде якісною. Тому, щоб придбати її, слід звернутися до перевіреного магазину, який пропонує продукцію найкращої якості. Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix
Page.if.ua - лічильник